Skip to content Skip to footer

Naktinis staliukas „Oak”

 350.00

Naktinis staliukas – vienas iš praktiškiausių ir naudingiausių baldų mūsų miegamojo aplinkoje. Ąžuolinis, ilgaamžis  ir šiuolaikiškas,  įkvėptas praėjusio amžiaus skandinaviško dizaino tendencijų. Natūrali medžio spalva ir minimalistinis dizainas sukurs tokią aplinką, kurioje gera ilsėtis. Jei norite šalia  lovos pasidėti svarbiausius daiktus, mėgstamą knygą, šviestuvą ar tiesiog stiklinę vandens – jums labai pravers naktinis staliukas.

Medis: ąžuolas

Aukštis: 60 cm

Plotis: 35cm

Gylis: 34 cm

Stalčiaus aukštis: 12 cm. Stalčius su pilno ištraukimo, guoliniu bėgeliu.

Padengta bespalve baldine alyva, todėl neturi blizgumo, yra matinė. Taip ji atrodo dar natūraliau.

SVARBU: užsakant, skiltyje pristatymas –  pasirinkite atsiėmimą vietoje Ūtos kaime, Panevėžyje. O mes dėl atvežimo su jumis susisieksime elektroniniu paštu arba telefonu tą pačią dieną po užsakymo. Baldus pristatome patys arba per kurjerius. Pristatymas jau yra įskaičiuotas į baldo kainą.

Pristatymo terminas po užsakymo: 4 – 6 savaitės.

P.S. Jei staliuko išmatavimai jums netinka, juos galime koreguoti pagal jūsų norus, nes baldą gaminti pradėsime tik po užsakymo.

Liko 1

Palyginti
Kategorija: Produkto ID:3961

Aprašymas

Medinius baldus dažniausiai renkasi tie, kurie mėgsta natūralumą, praktiškumą, jaukias žemės spalvas.
Mediniai baldai itin vertingi dėl savo išskirtinės išvaizdos ir savybių.  Baldai gali tarnauti kelis šimtus metų. Net šimtą metų perkopusius medinius baldus galima sėkmingai restauruoti ir prikelti antram gyvenimui. Todėl, norint išsaugoti baldo išskirtinę išvaizdą ir funkcionalumą, medinių baldų priežiūrai reikėtų skirti ypatingą dėmesį.

  • Nelaikykite medinių baldų tiesioginėje saulės šviesoje, nes jie blunka.
  • Stenkitės statyti medinius baldus kuo toliau nuo radiatorių, orlaidžių ir kondicionierių – mediniams baldams kenkia temperatūros svyravimai.
  • Ne šildymo sezono metu, padidėjus oro drėgnumui virš 70%, mediniai baldai iš aplinkos taip pat pritraukia drėgmės, išsiplečia, judančios dalys gali pradėti kliūti viena į kitą, ar net, pavyzdžiui durelės, gali išsinerti iš sunėrimo vietų, todėl reikėtų patalpas sausinti (įjungti šildymą arba naudoti drėgmės surinkėjus).
  • Kai kurių plastikinių ar guminių daiktų sudėtyje yra medžiagų, galinčių pažeisti medinių baldų apdailą – gali atsirasti dėmių, todėl vertėtų atidžiau rinktis jų pastatymo vietą arba naudoti minkštus apdangalus, audeklus bei servetėles.
  • Keiskite daiktų, esančių ant medinių baldų, stovėjimo vietą – net jeigu baldas nubluks, ant jo neliks ryškių dėmių.
  • Atsiradusius nešvarumus stenkitės nuvalyti iš karto. Vanduo gali palikti ant baldo šviesias dėmes, o kvepalai, alkoholis, priemonės po skutimosi ir medikamentai – smarkiai apgadinti apdailą.
  • Valydami baldus stenkitės naudoti gerai sugeriančias medžiagas, kad reikėtų kuo mažiau trinti.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Naktinis staliukas „Oak””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X