Aprašymas
Medinius baldus dažniausiai renkasi tie, kurie mėgsta natūralumą, praktiškumą, jaukias žemės spalvas.
Mediniai baldai itin vertingi dėl savo išskirtinės išvaizdos ir savybių. Baldai gali tarnauti kelis šimtus metų. Net šimtą metų perkopusius medinius baldus galima sėkmingai restauruoti ir prikelti antram gyvenimui. Todėl, norint išsaugoti baldo iškirtinę išvaizdą ir funkcialumą, medinių baldų priežiūrai reikėtų skirti ypatingą dėmesį.
- Nelaikykite medinių baldų tiesioginėje saulės šviesoje, nes jie blunka.
- Stenkitės statyti medinius baldus kuo toliau nuo radiatorių, orlaidžių ir kondicionierių – mediniams baldams kenkia temperatūros svyravimai.
- Ne šildymo sezono metu, padidėjus oro drėgnumui virš 70%, mediniai baldai iš aplinkos taip pat pritraukia drėgmės, išsiplečia, judančios dalys gali pradėti kliūti viena į kitą, ar net, pavyzdžiui durelės, gali išsinerti iš sunėrimo vietų, todėl reikėtų patalpas sausinti (įjungti šildymą arba naudoti drėgmės surinkėjus).
- Kai kurių plastikinių ar guminių daiktų sudėtyje yra medžiagų, galinčių pažeisti medinių baldų apdailą – gali atsirasti dėmių, todėl vertėtų atidžiau rinktis jų pastatymo vietą arba naudoti minkštus apdangalus, audeklus bei servetėles.
- Keiskite daiktų, esančių ant medinių baldų, stovėjimo vietą – net jeigu baldas nubluks, ant jo neliks ryškių dėmių.
- Atsiradusius nešvarumus stenkitės nuvalyti iš karto. Vanduo gali palikti ant baldo šviesias dėmes, o kvepalai, alkoholis, priemonės po skutimosi ir medikamentai – smarkiai apgadinti apdailą.
- Valydami baldus stenkitės naudoti gerai sugeriančias medžiagas, kad reikėtų kuo mažiau trinti.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.