Skip to content Skip to footer

Šviestuvas „Dailusis“

 130.00

Stalinis šviestuvas, tekintas iš ąžuolo masyvo. Šis šviestuvas yra tekintas rankomis iš  ąžuolo medienos. Natūralus medis ir žemiškų spalvų gaubtas į jūsų namus įneš lengvumo ir ramybės pojūtį. Tokio spalvos ypač tinka skandinaviškame interjere, bet puikiai įsilieja ir į bet kokio stiliaus namus. Šviestuvas gali būti naudojamas ant jūsų naktinio stalelio, darbo stalo ar palangės.
Impregnuotas alyva, todėl yra matinis.
Šviestuvo aukštis: 48 cm
Šviestuvo aukštis be gaubto: 32 cm
Šviestuvo kojos diametras:  14 cm
Šviestuvo gaubto diametras: apačia 30 cm, viršus 15 cm. Spalva: tamsiai ruda.
Šviestuvo laido ilgis: 200 cm
Laidas medžiaginis.
Pridedame LED 4W lemputę.

SVARBU: jei šviestuvo išorinis kabelis ar laidas yra pažeistas, jį gali pakeisti tik kvalifikuotas asmuo, kad būtų išvengta pavojaus.

Išsiunčiame per 1- 3 d.d.

Palyginti
Kategorija: Produkto ID:877

Aprašymas

Šviestuvo priežiūra tokia pati kaip ir kitų medinių baldų:

  • Nelaikykite medinių baldų tiesioginėje saulės šviesoje, nes jie blunka.
  • Stenkitės statyti medinius baldus kuo toliau nuo radiatorių, orlaidžių ir kondicionierių – mediniams baldams kenkia temperatūros svyravimai.
  • Ne šildymo sezono metu, padidėjus oro drėgnumui virš 70%, mediniai baldai iš aplinkos taip pat pritraukia drėgmės, išsiplečia, judančios dalys gali pradėti kliūti viena į kitą, ar net, pavyzdžiui durelės, gali išsinerti iš sunėrimo vietų, todėl reikėtų patalpas sausinti (įjungti šildymą arba naudoti drėgmės surinkėjus).
  • Kai kurių plastikinių ar guminių daiktų sudėtyje yra medžiagų, galinčių pažeisti medinių baldų apdailą – gali atsirasti dėmių, todėl vertėtų atidžiau rinktis jų pastatymo vietą arba naudoti minkštus apdangalus, audeklus bei servetėles.
  • Keiskite daiktų, esančių ant medinių baldų, stovėjimo vietą – net jeigu baldas nubluks, ant jo neliks ryškių dėmių.
  • Atsiradusius nešvarumus stenkitės nuvalyti iš karto. Vanduo gali palikti ant baldo šviesias dėmes, o kvepalai, alkoholis, priemonės po skutimosi ir medikamentai – smarkiai apgadinti apdailą.
  • Valydami baldus stenkitės naudoti gerai sugeriančias medžiagas, kad reikėtų kuo mažiau trinti.
X