Gamta – geriausia pagalbininkė, ieškant idėjų naujiems medienos gaminiams.
Miškuose, giriose ir juose augančiuose augaluose tiek raštų, spalvų, ornamentų ir formų, kad net sunku apsakyti. Daug laiko praleidžiant gamtoje, ir namuose norisi to paties arba atvirkščiai – jei nėra galimybės laiko leisti gamtoje, tuomet namuose norisi daugiau šiltų, jaukių ir natūralių spalvų, švelnių raštų.
Gamta unikali tuo, kad nekuria kopijų: nerasime nė vieno vienodo augalo, medžio žievės ar žolės lopinėlio. Todėl kai apgyvendiname medinius gaminius savo namuose, jie tarsi atgyja. Medis vizualiai sušildo, suteikia jaukumo, o išraiškingi raštai suteikia interjerui unikalumo. Subtili medžio tekstūra, spalva, paryškintos žievės ir įtrūkimai tik dar labiau sukuria natūralumo įspūdį.  Todėl netradiciniai sprendimai namuose, tokie kaip mediniai lovos rėmai, lempos, žvakidės ar staliukai iš medžio bei jo šakų puikiai papildys interjerą ir suteiks namams savito žavesio.
Be to, medieną liesti daug maloniau nei plastiką, jos kvapas yra natūralus ir atpalaiduojantis. Taigi, mediena ne tik sukuria jaukią, ramią aplinką, tačiau dar ir teigiamai veikia žmogaus psichologiją.
Medis turi ir dar vieną labai galingą kozirį prieš kitas medžiagas – tai ekologija. Šiuolaikinis žmogus vis labiau atsigręžia į gamtą, stengiasi atsakingai vartoti, gyventi taip, kad kuo mažiau kenktų sau ir aplinkai, todėl neretai tokių žmonių būstuose namų apdailos medžiaga pasirenkama – medis.
Taigi, mes, Medžio Istorijos, semiamės įkvėpimo iš gamtos ir gaminame jaukias interjero detales žmonėms, kuriems rūpi  kurti namuose saugią, tvarią ir šiltą aplinką!
</a</a

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *