Tikra tiesa, kad mūsų močiutės, seneliai ir netgi tėvai turi įskiepytą savybę viską kaupti ir tausoti. Nuostabaus grožio servizas ar puikios kokybės staltiesė ištraukiama tik esant ypatingai progai, o dažnai taip ir pradūla metų metus spintoje nenaudojama, laukdama savojo pasirodymo.
Šiandien jau suvokiame, kad nėra būtina laukti tos ypatingos progos, reikia švęsti gyvenimą ir puošti kasdienybę.
Kaip manote, kuris pyragas atrodys gardžiau: padėtas ant lėkštutės ar iškilmingai užkeltas ant dailios tortinės?
Man atrodo, kad atsakymas aiškus 😉
Būtent dėl Jūsų gražesnės kasdienybės, mes ir gaminame paprastas, bet jokiu būdu neprastas tortines. Net neabejojame, kad tokią tortinę daug drąsiau naudosite savo kasdienybėje, nes:
1. Medinė tortinė nedūžta, todėl nereikės nuolat žiūrėti ir saugoti, kad kas jos nenuverstų ar nenumestų (tai ypač aktualu šeimoms, turinčioms mažus vaikus);
2. Tortinės išvaizda nėra iššaukianti ar prabangi, todėl tiks bet kokiame interjere. Šilta ir jauki medienos spalva papuoš Jūsų kasdienį stalą ir net pats paprasčiausias pyragas, patiektas ant dailios tortinės sukurs mažytės šventės atmosferą.


3. Tortinė yra labai kompaktiška. Tai ypač aktualu, jei Jūsų namuose nėra vietos. Tortinės padėklas labai lengvai nusisuka nuo koto, todėl išardyta ji užima labai nedaug vietos, o prireikus labai greit vėl ją susuksite.


4. Du viename. Tortinės pagrindą nusukus nuo koto, jį galimą naudoti kaip atskirą serviravimo padėklą.


Taigi, pabandykite patys ir nustebsite, kaip mažos detalės Jūsų eilinę dieną, gali paversti ypatinga!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *